Przyjadą tysiące przedsiębiorców z całej Polski? W najbliższy wtorek o godzinie 12:00 rozpocznie się w Warszawie demonstracja samochodowa. Miejscem startu jest plac Teatralny. Przedsiębiorcy zorganizowali się w sieci m.in. po tym, jak okazało się, że PiS nie ma sensownych pomysłów na kryzys a ZUS i urzędy skarbowe zaczęły represje przeciwko tym, którzy wystąpili do państwa o pomoc w związku z kryzysem.

Grupa Strajk przedsiębiorców ma już ponad 80 tysięcy członków. Można do niej dołączyć tutaj.

Reklamy

Przedsiębiorcy twierdzą, że to oni utrzymują państwo i przestaną płacić jakiekolwiek podatki, bo nie mają pieniędzy a utrzymywanie danin takich jak ZUS, VAT i CIT/PIT w sytuacji, w której nie ma przychodów to działanie na szkodę kraju. Zapowiadają zdecydowane działania przeciwko bezczynności Kaczyńskiego, Morawieckiego i Dudy.

Dramatyczna sytuacja firm oznacza masowe zwolnienia. Do tej pory wypowiedzenia mogło dostać już kilkaset tysięcy osób. Kolejne dostają zmiany warunków pracy – obniżenie wymiaru pracy oraz obniżki pensji.

Demonstracja samochodowa odbędzie się w Warszawie we wtorek o godz. 12:00 i zaczyna się na placu Teatralnym. Elementem protestu będzie m.in. samochód z trumną.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułSkandal! Urząd Skarbowy zajął konta restauracji po tym, jak zawnioskowała o pomoc!
Następny artykułRząd nie ma pieniędzy na pomoc pracownikom i firmom? A przecież wystarczy nie kraść!