Zamiast walczyć z wirusem i włączyć się w wielką akcję edukowania Polaków, by zostawali w domach, ratować życie, szyć maseczki i wspierać lekarzy, setki trolli na usługach układu władzy … atakuje Donalda Tuska i rząd PO za to, co działo się w Polsce 11 lat temu. Produkowane są nieprawdziwe informacje, propagowane absurdalne teorie spiskowe o historii naszego kraju.

To pokazuje miarę upadku PiS i kanapowych partyjek, które wspomagają Kaczyńskiego. Nawet tak wielka tragedia, która dotknęła polski naród i nasz kraj nie jest w stanie zmienić ich sposobu postępowania. Cały czas atak na opozycję, cały czas walka polityczna. Taka władza jest nieodpowiedzialna i zwyczajnie głupia. Czas tolerancji dla takich zachowań się jednak w społeczeństwie skończył.

Reklamy

Pandemia koronawirusa jest największą tragedią dla milionów Polek i Polaków po drugiej wojnie światowej. Jeśli jakaś partia inspiruje lub po cichu przyzwala na takie zachowania jak ataki na opozycję, zamiast skupić się na walce z koronawirusem, oznacza to, że ma coś do ukrycia. Bo celem takich działań jest z jednej strony utrwalenie władzy, z drugiej zaś odwrócenie uwagi od spraw ważnych oraz istotnych.

Dzisiaj kluczowe w Polsce jest zahamowanie epidemii i przywrócenie normalnego funkcjonowania kraju, pomoc pracodawcom i pracownikom, stymulacja gospodarki. Po tym, jak epidemia za kilka miesięcy sie skończy, przyjdzie czas rozliczeń. Także tych, którzy inspirują trolli, płacą im za produkowane fake newsów i atakowanie opozycji.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułCoraz więcej szpitali wyłączonych z powodu koronawirusa
Następny artykułLudzie umierają, a Andrzej Duda się śmiertelnie nudzi. Zaprasza Polaków do zabawy!?!