Tik-Tok to aplikacja dla osób między 11 a 15  rokiem życia. Używają jej głównie dziewczynki – wynika ze statystyk. Jest to produkt chiński, a sama aplikacja była podejrzewana o naruszanie prywatności użytkowników. Czy takie miejsce przystoi prezydentowi Andrzejowi Dudzie? W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy na ten temat.

„Zrobiło się głośno, więc postanowiłem w końcu sprawdzić co to jest ten TikTok. I trafiłem na taki opis: „To najpopularniejszy portal rozrywkowy/streamingowy waszych pociech w wieku ok. 11-15 lat.” No i teraz to ja już sam nie wiem co ja uważam…”

Reklamy

„2/3 polskich użytkowników TikTok to dzieci od 13 do 15 lat. Czego szuka tam 47-letni mężczyzna?” 

„Ja rozumiem , ze mieliśmy Stańczyka, rozumiem też, ze może nie jesteśmy najpoważniejszym państwem na świecie. Ale czy naprawdę jego głową musi być błazen?”

„Kiedy po obejrzeniu godzinnej rozmowy Premiera Donalda Tuska z Marszałkiem
Sikorskim o największych światowych problemach i wyzwaniach w UE i w Polsce w czasie koronawirusa i później, zobaczyłem ten tweet prezydenta Dudy, zrozumiałem jakie nieszczęście nas spotkało 5 lat temu”

„Ludzie walczą z epidemia. W ekstremalnie trudnych warunkach walczą o życie ludzkie. W dramatyczny sposób próbują uratować swoje firmy i miejsca pracy. A ten się chwali kontem na tiktoku i będzie brał udział w turnieju sportowym. Ręce opadają. Naprawdę dziecko”

„Chińska aplikacja TikTok, którą zareklamował dzisiaj Andrzej Duda,, została oskarżona o szpiegowanie swoich użytkowników i przesyłanie ich danych do Chin.”

To tylko niektóre z łagodniejszych komentarzy o zachowaniu prezydenta.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułZnowu spóźniona reakcja. Morawiecki zastanawia się nad wprowadzeniem tego, co dawno wprowadzono
Następny artykułŚwietny pomysł Kosiniaka-Kamysza: zamiast na kampanię, wpłać na swój szpital!