Oddział Neurologii z Wałbrzycha błaga o pomoc: Potrzebujemy maseczek, kombinezonów, przyłbic i odzieży jednorazowej!

Kolejny szpital w poważnych kłopotach. “Nasz Oddział Neurologii, pomimo tego, co dzieje się wokół, nadal pracuje w trybie ostrym. Jako zespół ze wszystkich sił staramy się, by utrzymywać najwyższe standardy leczenia i opieki, głównie nad pacjentami z udarami mózgu. Jednak brakuje nam środkow ochrony, nie tylko dla nas, ale także dla pacjentów.

Wielu z Was pytało, w jaki sposób może pomóc. Potrzebujemy maseczek, kombinezonów, przyłbic, odzieży jednorazowej i innych produktów. Prosimy o wsparcie – napisała w błagalnym apelu jedna z lekarek ze szpitala w Wałbrzychu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tak właśnie wygląda dzisiaj służba zdrowia w Polsce. Chaos i brak podstawowych środków. Za to wszystko odpowiedzialni są Jarosław Kaczyński, Łukasz Szumowski, Mateusz Morawiecki, Beata Szydło i Konstanty Radziwiłł, którzy mieli 5 lat, aby zmienić obraz polskiej służby zdrowia. Jak widać poza opowiadaniem bajek efektów ich pracy nie widać.

źródło: Twitter