Licytacja korespondenta.

W ciągu 6 tygodni zakończy się wycena mieszkania Cezarego Gmyza. Mieszkanie korespondenta TVP zostanie wystawione na licytację od 3/4 wartości oszacowanej przez biegłego.

Reklamy

Mieszkanie zostało zajęte przez komornika Krzysztofa Łuczyszyna. Komornik odkrył bowiem, że za publikującym fake newsy pracownikiem TVP ubiega się już trzech innych windykatorów.

Teraz okazuje się, że również pozostali komornicy, po zajęciu kont Gmyza, rozważają windykację jego majątku. – Do zera sczyszczone zostały wszystkie moje konta, łącznie z tym, z którego korzystam z żoną do spłaty kredytu i konto firmowe, z którego opłacam pracowników produkujących program dla Instytutu Pamięci Narodowej – żalił się Gmyz magazynowi „Press”.

Działanie komornika Łuczyszyna to efekt przegranego przez Gmyza procesu z dziennikarzem tygodnika „Angora” Leszkiem Szymowskim. Korespondent TVP publikował na jego temat zmyślone informacje i pomówienia.

Pozostali komornicy windykują Gmyza za przegrane procesy po fake newsach publikowanych m.in. na łamach „Rzeczpospolitej”, gdy gazetę kontrolowała ekipa z nadania PiS.

Źródło: Press

Poprzedni artykułPrzedsiębiorca pozwał marszałek Elżbietę Witek i PKW. Chodzi o majowe wybory
Następny artykułRektorzy polskich uczelni apelują do polityków: skończcie już z tym pomysłem na wybory w maju!