Państwo nie działa. Jeden z przedsiębiorców próbował dostarczyć sprzęt ochronny, który przygotował dla szpitali. Jednak okazuje się, że praktycznie żaden urząd centralny nie funkcjonował prawidłowo. „Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji są zajęte innymi, pewnie ważniejszymi sprawami. Dziś, mimo wielu rozmów z nimi, nie załatwiliśmy dokumentnie NIC, ZERO, NULL.

Nie wiemy co o tym myśleć. Ale słowa cisną się nam ciężkie. Rzecznik szpitala nie odebrał telefonu ani razu przez 2 godziny. Na co taki rzecznik?? Wypierdolcie go z roboty, zanim narobi więcej szkód! Dyrektor medyczny też nie znalazł czasu, nawet gdy skontaktowaliśmy się z nim za pośrednictwem jednego z lekarzy, którego zaczepiliśmy na parkingu. ZERO PRZYGOTOWANIA DO ABSORPCJI ZEWNĘTRZNEJ POMOCY. ZERO UMIEJĘTNOŚCI KOOPERACJI W KRYZYSIE” – ujawnił.

Reklamy

Państwo PiS nie jest nawet z tektury. Tego państwa nie ma. W obliczu pandemii i największego kryzysu jaki wydarzył się w Polsce od II wojny światowej  działa tylko społeczeństwo. Solidarność społeczna funkcjonuje, bo rząd zajmuje się… wyborami.

źródło: Facebook

Poprzedni artykułSzef TVP.info i były rzecznik PiS z wyrokami za fake newsy. Samuel P. i Michał R. działali w porozumieniu z gangsterami?
Następny artykułSzaleje epidemia a prezes NBP zamawia sobie limuzynę za pół miliona w ustawionym przetargu?!