Gwałtownie rośnie ilość zachorowań i zgonów. Metody PiS kompletnie nieskuteczne!

Minister Szumowski powinien zostać natychmiast odwołany ze stanowiska razem z całym rządem, ponieważ ilość zachorowań rośnie coraz bardziej, podobnie jak ilość zgonów. Łącznie według danych Ministerstwa Zdrowia choruje już prawie 3 tysiące osób, zmarło 57. W rzeczywistości te dane mogą być dużo bardziej tragiczne, bo lekarze do dużej ilości zgonów wpisują inne choroby niż koronawirus.

Metody, które zaproponował PiS kompletnie więc nie działają. Skoro po blisko 3 tygodniach od wprowadzenia ograniczeń, ilość zachorowań nadal rośnie, pomimo, że kraj jest praktycznie sparaliżowany przez częściowo niezgodne z prawem zarządzenia ministra, można już dzisiaj ocenić, że rząd się nie sprawdził, podobnie jak porażkę odniósł Jarosław Kaczyński i jego polityka.

Reklamy

Potrzebujemy rządu fachowców a nie polityków. Ironia losu spowodowała, że u władzy jest człowiek, którego interesuje władza dla władzy a nie realna walka z kryzysem. Kaczyński nie ma żadnego doświadczenia ani wiedzy jak walczyć z pandemią. W rządzie brakuje fachowców, jest za to cała masa dyletantów lub ludzi bez wyobraźni.

Polska ma większe tempo zakażeń, niż Włochy.

źródło: Twitter