Chcemy, aby sprzęt ochronny był dostępny we wszystkich placówkach medycznych, bo tam ryzyko zakażenia jest największe. Chcemy chronić medyków – takiej treści wpis pojawił się na oficjalnym koncie PiS w sieci. I doczekał licznych komentarzy: A co wam w tym przeszkadza? Macie pełnię władzy, nieprzepraną ilość gotówki, SSP zaangażowane w produkcję środków ochronnych… Dlaczego jeszcze nie chronicie medyków?! – pyta jeden z internautów. 

Chcemy i na tym się kończy!! Ja też tak chcę, chcę się też dostać do lekarza gdy będę potrzebowała pomocy nie na koronowirusa, a gdy mnie dopadnie to chcę testów takich jakie mają w Stanach 14min i u p. Merkel każdy chory ma możliwość zrobienia testu a u nas chce!! – pisze kolejna osoba.

Reklamy

Chcemy,planujemy,kupujemy,zamawiamy..Fantaści !!!! – to kolejny komentarz. 

Wolałbym jakbyście powiedzieli, że jest w szpitalach, a nie myśleli życzeniowo – dodaje internauta.

Następny Pi$owski kretyn dotknięty chciejstwem. Chcieli prom zbudować w Szczecinie, chcieli CPK postawić w Baranowie, chcieli milion samochodów elektrycznych, mierzeję przekopać CHCIELI. Ten bałwan znowu CHCE!!! Jedynie robić im się NIE CHCE, tylko lewe premie brać… – ostro komentuje następna osoba.

 

Poprzedni artykułKoronawirus przerzedza szeregi policjantów. Zamykają komendę w Krotoszynie
Następny artykuł160 tysięcy przedsiębiorców wzywa Kaczyńskiego i Morawieckiego do rozmów! Serwery KPRM zapchane?