23 stycznia 2022

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieBrutalny atak TVP na Kosiniaka-Kamysza. "To się nadaje na pozew w trybie...

Brutalny atak TVP na Kosiniaka-Kamysza. „To się nadaje na pozew w trybie wyborczym”

Emitowany właśnie materiał Wiadomości idealnie nadaje się na pozew w trybie wyborczym. Za zdanie, że Kosiniak-Kamysz „krytykuje Tarczę Antykryzysową, nic w zamian nie proponując”. Dotychczas ci propagandziści z pl. Powstańców byli bardziej ostrożni – napisał Kamil Sikora, oceniając najnowsze wydanie wieczorne propagandowego programu telewizji publicznej.

Tymczasem Kosiniak-Kamysz złożył w Sejmie własny projekt ustawy antykryzysowej i wielokrotnie podkreślał, że trzeba skończyć z polityką i zająć się wyłącznie ratowaniem Polski: ochroną życia, zdrowia, miejsc pracy i firm Polek i Polaków.

Reklamy

Fala ataków na Władysława Kosiniaka-Kamysza zaczęła się po tym, gdy okazało się, że ma on coraz większe szanse na wejście do drugiej tury wyborów prezydenckich i pokonanie Andrzeja Dudy. Kandydata atakują nie tylko programy telewizyjne ale i hejterskie portale, wspierające przekaz układu władzy. Rozpowszechniane są nieprawdziwe informacje, które mają zdyskredytować kandydata.

To widomy znak strachu określonych środowisk ale też świadectwo tego, jak słabym prezydentem jest Andrzej Duda, który nie ma własnych sukcesów a środowiska, które go wspierają muszą chwytać się aż takich środków jak nieustający atak na opozycję. Próbuje się więc zrzucać odpowiedzialność za nieudolność rządu i brak aktywności Dudy na innych kandydatów, co jednak w czasach epidemii koronawirusa nie działa na społeczeństwo.

źródło: Twitter

Musisz o tym wiedzieć!