Nie ma kręgosłupa?! Gowin opuszcza rząd, ale jego partyjka zagłosuje za wyborami korespondencyjnymi.

Jarosław Gowin opuszcza rząd, ale jego ministrowie zostają. Gowin pozostaje też liderem ugrupowania, które tworzy z PiS koalicję rządową. To decyzja absurdalna i głupia – komentują to Polacy. Gowin miał szansę na wyjście z twarzą. Po raz kolejny partyjniactwo zwyciężyło nad potrzebami milionów Polek i Polaków. I tego już nikt Gowinowi ani Kaczyńskiemu nie wybaczy. I najśmieszniejsze – wicepremierem zostanie „minister kawiarni” Jadwiga Emilewicz. Żenujący spektakl.

Życie to nie jest partia szachów. Życie nie może być przedmiotem gierek politycznych. Ale tak się właśnie stało. Za tą decyzję Gowin i Kaczyński zapłacą bardzo dużo.

Reklamy

Jednocześnie Gowin niechcący zdradził, kto tak naprawdę ponosi odpowiedzialność za to, co się dzieje w Polsce: powiedział, że składa dymisję na ręce Morawieckiego i Kaczyńskiego. Gratulujemy szczerości. 

Kończąc temat Gowina bo szkoda czasu na te wygibasy: Moim zdaniem posłowie Porozumienia chcą być dalej przy korycie PiS a Gowin bez ich poparcia został zmuszony do dymisji. Został generałem bez wojska i odszedł na drugi krąg. My lecimy dalej.” – tak sytuację skomentowała jedna z internautek. 

https://twitter.com/Piotr91148189/status/1247108350791290880

źródło: Twitter