„Kpią z ludzi. Szydzą z ich cierpienia, lęku, troski o najbliższych. Klejnoty dla Dudy!? Poj… was? Ludzie umierają, tracą bliskich, tracą podstawę egzystencji jaką była praca!!! Odpowiecie za to. Albo przed sądem, albo sprawiedliwość wymierzy ulica!” – tak Andrzej Rozenek skomentował informację, że w czasie gdy w Polsce szaleje koronawirus, Piotr Gliński zajmuje się… nadaniem insygniów Andrzejowi Dudzie.

Klejnoty mają być warte kilka milionów złotych – informują media. Chodzi o złoty Łańcuch Orderu Orła Białego wykonany za czasów ostatniego króla, który składa się 24 emaliowanych ogniw przedstawiających naprzemiennie Orła Białego, Najświętszą Maryję Pannę i monogram maryjny, czyli ułożone w ornament litery MARIA.

Reklamy

To kompletny absurd i pomieszanie wartości – w  czasach gdy cała Polska stanęła i nie funkcjonuje, wicepremier zajmuje się… klejnotami. I to jeszcze gigantycznej wartości. Skandal!

źródło: Twitter

Poprzedni artykułRzecznik policji rozpowszechnia fake newsy? Nie, zdjęcie osła nie przedstawia tego, o czym pisze!
Następny artykułTego nie dowiecie się z mediów PiS: Bawaria tydzień po wyborach korespondencyjnych bije rekordy w ilości zakażonych