Zmiany służą utrwalaniu ich władzy. Władzy, która utraciła słuch społeczny, która za wszelką cenę pcha nas na oślep do wyborów w maju. Podzielam głos Komitetu Bioetyki PAN, który mówi, że są one niemożliwe prawnie i moralnie niegodne – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, oceniając pomysły PiS na wybory korespondencyjne w rozmowie z Super Expressem.

Nie będzie też zgody na ograniczenie 500 plus czy świadczeń dla seniorów. Oni są dziś w najtrudniejszej sytuacji. Czasem to wsparcie jest jedyną formą utrzymania w najtrudniejszych momentach – dodał Kosiniak-Kamysz.

Reklamy

Zwolnienie z ZUS, PIT i CIT bez dzielenia firm na lepsze i gorsze, Fundusz Płynnościowy, wypłata minimalnych wynagrodzeń dla pracowników bez względu na formę zatrudnienia – to niektóre zapisy prawdziwej Tarczy Antykryzysowej, którą dziś przedstawię – powiedział, odnosząc się do braku realnego wsparcia dla setek tysięcy małych firm i przedsiębiorstw.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułCyrk! Andrzej Duda drukuje oprawki do przyłbic w pałacu, Polacy komentują: prezydent uprawia PR na epidemii!
Następny artykułKolejny dowód na oszustwo przy ustawie o wyborach?