Według ministerstwa rozwoju branża turystyczna generuje 6-7% polskiego PKB. „Po zakończeniu epidemii zaświeci nad Polską słońce… wszyscy będą chcieli odpocząć od zamknięcia w domach. Pomóżcie teraz nam, polskim hotelarzom i właścicielom obiektów noclegowych – zarezerwujcie urlop w Polsce lub kupcie voucher w hotelu, SPA czy ośrodku wypoczynkowym” – piszą autorzy filmu Ocalmy Polską Turystykę.

„Pomyślcie o ludziach, którzy pracują w turystyce i wszystkich, którzy dzięki niej zarabiają na życie od Pani, która sprzedaje oscypki na Krupówkach, pracownika muzeum, po właściciela autokaru.

Reklamy

Dziś hotele, obiekty turystyczne przygotowały vouchery, bony turystyczne. Portale rezerwacyjne udostępniają także możliwości rezerwacji bez prowizji na określone hasła. Pomóżmy im teraz. Z pewnością macie swoje ulubione miejsca, do których chcielibyście pojechać w Polsce, a może chcielibyście odkryć nowe… Wszystkie te obiekty czekają na Wasze wsparcie.

Z naszych własnych materiałów wykonanych w ostatnich latach powstał film, który mamy nadzieję, będzie kroplą nadziei na szybkie odrodzenie branży gościnnej i zapotrzebowania na usługi wszystkich firm promujących wspaniałe miejsca w Polsce. To wyzwanie dla wszystkich. Liczymy, że sobie poradzimy, choć nie będzie łatwo.

Trzymajcie się Wszyscy zdrowo i na razie pozostańcie w domach, aby powrót do normalności był jak najkrótszy.
Tęsknimy bardzo za wami!” – czytamy w opisie tego pięknego filmu.

Poprzedni artykułObrzydliwy materiał z Teleexpressu. Morawiecki zakazał wstępu do lasu, ale TVP winą obarcza… opozycję!
Następny artykułNa Allegro handel kwitnie. Dlaczego? Bo epidemia trwa kilka tygodni a rząd nie jest w stanie zapewnić maseczek!