Policja zrobiła prowokację w osiedlowym sklepie czy to tylko internetowa pasta?

Jeden z internautów portalu Wykop.pl opublikował relację, z której wynika, że policja zrobiła w sklepie jego znajomych prowokację – w godzinach między 10:00 a 12:00. Gdyby właściciele sklepu się na nią nabrali, zapłaciliby nawet kilkadziesiąt tysięcy kary… Oto relacja internauty:

“To są już jakieś jaja. Wirus szaleje, gospodarka się sypie, a to co odwala nasza polska policja to ja nawet nie…

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Znajomi prowadzą warzywniak osiedlowy (o ile się nie mylę to ABC czy coś takiego). Wiecie, że rząd wprowadził godziny w sklepach, które są tylko dla seniorów (10:00-12:00). Już pomijam sens ich wprowadzenia, ale nie o tym. Wyobraźcie sobie sytuację:

– Wchodzi w tych godzinach do sklepu młody mężczyzna (w sensie pełnoletni ale poniżej 65 lat). W sklepie PUSTO. Gość praktycznie BŁAGA, żeby mu sprzedać fajki. Mówi, że szybciutko, argumentuje, że w sklepie nikogo nie ma itp. Sprzedawca stanowczo mówi, że nie może mu sprzedać, bo w tych godzinach mogą obsługiwać tylko seniorów. Facet jeszcze próbuje przekonać do sprzedaży, ale sprzedawca stanowczo odmawia i niedoszły klient w końcu wychodzi ze sklepu. Obsługa sklepu zerka, w jakim kierunku idzie po wyjściu ze sklepu, a tu niespodzianka – wchodzi do radiowozu zaparkowanego za rogiem. KURTYNA.

To nie jest FAKE info mam z pierwszej ręki, bo właśnie do mnie dzwonili mówiąc co się odwaliło. Nie chcę tego nawet komentować. Szkoda, że innych rzeczy nie ścigają z równie gorliwą zjadliwością” – napisał internauta.

I chociaż trudno w to uwierzyć, bo cała historia wygląda bardziej jak tzw. internetowa pasta, to jeśli powyższa relacja jest prawdziwa, zaczynamy mieć do czynienia z najgroźniejszą dla Polek i Polaków wersją państwa policyjnego! W

Wygląda to bowiem tak, jakby cała ta akcja płacenia mandatów i kar do 30 tysięcy złotych miała służyć jednemu – napełnieniu pustego skarbu państwa… Przecież zaledwie kilka dni temu policjanci bez żadnych podstaw do podejrzeń kontrolowali i wlepiali mandaty protestującym przeciwko brakom efektu pracy rządu w zakresie ochrony polskich firm przedsiębiorcom… Wystawili kilkadziesiąt mandatów a media codziennie donoszą o kolejnych mandatach, których wystawianie z uwagi na brak podstaw prawnych jest – w ocenie renomowanych prawników – niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem.

źródło: Wykop.pl