Uwaga! Szykuje się potężna fala zwolnień, zacznie się już po świętach!

Przedsiębiorcy, którzy zostali pozbawieni wsparcia rządu, nie są w stanie dłużej utrzymywać firm. Zapowiadają, że po świętach ruszą masowe zwolnienia. Na bruk może trafić nawet kilka milionów Polaków – wynika z informacji, które zamieszczają w sieci. Przyczyną zwolnień jest kompletny zastój w większości branż. Polska przestała funkcjonować jako państwo a rząd dodatkowo utrudnia działanie, zamykając wiele biznesów.

Tym razem nie da się zrzucić winy na kogokolwiek. Bezpośrednim winowajcą problemów firm jest Jarosław Kaczyński i jego pomagierzy. To on wraz z nimi odpowiada za beznadziejny stan finansów publicznych, beznadziejne projekty durszlaka antykryzysowego, którzy jest nazywany jeszcze betonowym kołem ratunkowym. Kryzys obnażył słabość budżetu bardziej, niż kiedykolwiek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tuż po świętach ruszą masowe zwolnienia w setkach tysięcy firm. Obniżane są też wynagrodzenia, bo jeśli firmy nie przeżyją, to nie będzie miejsc pracy po kryzysie. Obniżki mogą wynosić nawet 50% pensji Nie ma żadnych premii i bonusów. Wszystko wstrzymane. Przedsiębiorcy nie są w stanie ponosić ogromnych obciążeń na rzecz ZUS i organów skarbowych. Ostatnie pieniądze właśnie przejadam, wypowiedzenia gotowe, nie chce tylko ich wręczać przed świetami – 400 osób, z którymi budowaliśmy firmę od podstaw, idzie na bruk od 14 kwietnia. Wiedzą, kto jest temu winien i na Dudę żaden nie zagłosuje  – pisze jeden z przedsiębiorców.

Tymczasem na 15 kwietnia przedsiębiorcy, wspólnie ze zwalnianymi pracownikami, środowiskiem rolników, nauczycieli i lekarzy planują olbrzymi protest w Warszawie.

źródło: Facebook