Kiedyś o takich przypadkach mówiono bijące serce partii. “Mariusz Ciarka, zamiast walczyć z dyskryminacją, stygmatyzacją, mową nienawiści, jawnym wzywaniem i dopuszczeniem do fizycznej przemocy….pomaga w promocji nienawiści” – napisał Piotr Fijalkowski, komentując film, zamieszczony przez rzecznika policji. Widać na nim jak dwaj funkcjonariusze brutalnie traktują zatrzymanego.

To ma być pochwała brutalności policji czy swojego rodzaju sposób na straszenie obywateli, którzy nie chcą przepisać przestrzegać nielegalnych przepisów wprowadzonych niezgodnie z Konstytucją?

Reklamy

“Po co Pan to wstawia? Straszy Pan, czy chce Pan, żeby Polacy docenili łagodność polskich patroli, w myśl zasady: “a mógł zabić”? Jako Wrocławianka mogę Panu pokazać podobny film z naszego Rynku. Nasz zatrzymany nie przeżył. A ten?” – pyta internautka.

“Panie Rzeczniku. W czasach gdy ludzie siedzą w domach, boją się o siebie i swoich najbliższych, gdy władza uchwała zupełnie niajasne przepisy, które są administracyjną represja jak w państwie totalitarnym wrzucanie takiego filmu to zwykły skandal i groźba wobec obywatela!” – skomentował wpis Ciarki jeden z internautów

To jakiś włam na konto? Najpierw filmik z wulgarnym, krzyczącym policjantem, który nie panuje nad swoimi emocjami, a teraz to. Popiera Pan przemoc fizyczną i psychiczną? – pyta Ciarkę kolejna osoba.

 

Poprzedni artykułMocny film Polaków: bunt przeciwko bezprawiu. “To będzie początek końca władzy bandytów”
Następny artykułSytuacja w służbie zdrowia jest dramatyczna. PiS zaczął wydawać nakazy pracy?