Jeden z internautów portalu Wykop.pl, tak ocenił działania władzy: „PiS wprowadza w Polsce dyktaturę Kaczyńskiego. Przykłady? Bardzo proszę: Policja traktuje obywateli jak śmieci. Dlaczego policjantom nagle odwaliło? W chwili obecnej prawo jest niespójne. Niejasne. Konstytucja, za którą miliony ludzi oddało życie jest obecnie r*****a w d**** bez mydła. Jest nieistotna, bezwartościowa. PiS podciera sobie nią d***e. To jest skandaliczne” – napisał.

Mamy obecnie zapaść gospodarczą państwa. Co robi PiS?
Daje podwyżki wojskowym i policjantom, bo to oni są prawym sierpowym PiS, który soczyście nam przy…łoży za pare tygodni jak ludziom skończą się pieniądze. A SKOŃCZĄ SIĘ NA PEWNO! Bo Ci geniusze wstrzymali całą gospodarkę, bez realnego planu na wyjście z epidemii!

Reklamy

W chwili obecnej PiS, zamiast ładować WSZYSTKO CO JESZCZE MAMY w gospodarkę, tak jak robią to wszystkie inne kraje, co robi? Rozpisuje przetargi na armatki wodne, karabiny maszynowe z ostrą amunicją, i Bóg wie co jeszcze…

W chwili obecnej próżno tych przetargów szukać, chociaż były rozpisane dla WSZYSTKICH WOJEWÓDZTW. „Tak jak pisałem już 2 razy wcześniej. Komenda wojewódzka w Łodzi 13 maja ogłosiłą przetarg na 17 armatek wodnych i 20 pistoletów i 8 karabinów maszynowych. Na co policji CKMy . Nie wiem. Mimo że pracowałem dokładnie w tej jednostce kiedyś.Być może jakieś dodatkowe rezerwy na wypadek współpracy z wojskiem w zupełnie innym temacie ale dziwnie mi to wygląda .Ponad 120 furgonów do działań wypadowych dla prewencji. Znalazłem też zamówienie na 600 ładownic do kalibru 7,92 ( karabinowa kiedyś używana przez niemców w Sturmgeweh) i kilka innych ciekawostek . Najwiecej typu SC (masa 12,8 g) . Kaliber i masa pocisku do zabijania z ciężkich CKMów. Nie do samoobrony. Nie do obalania w bliskim dystansie …” – tyle internauta wykopu.

źródło: Wykop.pl

Poprzedni artykułMaseczki każdy i wszędzie? To rozporządzenie pisali kretyni a inni je podpisali!?
Następny artykułPiekło zamarzło. Ziemkiewicz ostro skrytykował PiS