Szczyt bezczelności! Kancelaria Premiera przyznaje sobie podwyżki i premie!

W czasie, gdy miliony Polek i Polaków tracą pracę i mają obniżane pensje, rząd podwyższa sobie wynagrodzenia. A dokładnie Kancelaria Premiera. Nie dość, że wprowadzono podwyżki, to jeszcze urzędasy w rodzaju Michała Dworczyka, który wielokrotnie składał zawierające nieprawdę oświadczenie majątkowe, będą mogły dostać do… 40% premii. Tego wcześniej nie było.

Jako Polacy oczekujemy odwrotnego działania. Skoro czasy są trudne, firmy zwalniają i nie ma pieniędzy a wpływy do budżetu są coraz niższe, wszyscy, od premiera włącznie, powinni ograniczyć swoje uposażenia do minimum krajowego. I do momentu, gdy nie poradzą sobie z kryzysem, mają przeżyć za taką kwotę.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Poczujcie jak to jest zarabiać mało i jeszcze dużą część tego zabiera państwo. Poczujcie jak wysokie są podatki. Poczujcie jak to niemiło, gdy wpływa taka niewielka kwota. Za co wy tam zarabiacie tak duże pieniądze? Za przerzucanie papierów? Za nieudane projekty? Za kłamstwa i propagandę? DOŚĆ!

źródło: Twitter / Fakt