Niemieckie władze zgodziły się na zakup linii Condor przez Polskę. Bankrutująca linia wyspa z polskiego budżetu kilkaset milionów euro, jeśli nie więcej. To także nowe, kompletnie niepotrzebne miejsca pracy dla pisowskich aparatczyków i kolejne premie do wypłacenia za nic. W czasach kryzysu wszystkie te poronione pomysły trzeba zawiesić na kołku i skupić się na ratowaniu własnej gospodarki!

Jeśli rząd nie rozumie skąd ma pieniądze, a ma je w dużej części od małych i średnich firm, to znaczy, że pracują w nim idioci. Jeśli pozwoli się upaść tym wszystkim małym, wytwarzającym w pocie i znoju PKB, firmom, to rząd straci ogromne źródło dochodu a miliony Polaków stracą pracę.

Reklamy

Linie Condor są nam kompletnie niepotrzebne. Ta pijarowa fanaberia PiS stanie się dla nas kolejnym kamieniem u szyję w czasie, gdy wpadamy jako społeczeństwo w głęboką wodę kryzysu a ciężar ciągnie nas na dno. Polska stanie się ubogim, biednym krajem, dużo biedniejszym niż jest dzisiaj.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułZnowu im nie wyszło. Gdzie są kamery na mundurach policjantów?
Następny artykułWstrząsające nagranie z Olsztyna. Policjant powalił dziewczynę na ziemię i grozi, że złamie jej rękę! WIDEO