„W d***e mam pana życzenia. Moja 83-letnia matka płacze sama w domu, brat nie może wyprawić godnego pogrzebu żonie a partner córki stracił pracę. Ale wam nic nie jest, świętujecie, przemieszczacie się i dajecie sobie podwyżki. I każdy boi się oszalałego posła. Hańba wam!” – tak jedna z internautek odpowiedziała Andrzejowi Dudzie, gdy ten beztrosko wypisuje w sieci życzenia, w których nie ma słowa odniesienia do trudnej sytuacji milionów Polek i Polaków.

„Tym sie zajmij zamiast bełkotem na tt” – pisze prezydentowi kolejna osoba i załącza prośbę ze szpitala o wsparcie i pomoc:

Reklamy

Polacy nie chcą życzeń od Dudy .Polacy mają dosyć duży i reżimu kaszystowskiego kłamliwego .Życzenia składa się raz a nie co 10 godzin .Proszę nie psuć ludziom humoru i już nie pisać co chwilę tego samego Wypad z pałacu raz z tą Agatą – dodaje internauta.

Życzenia od łamacza Konstytucji nie są szczere – komentuje słowa prezydenta Ilona.

Zejdź na ziemię człowieku razem z Agatą, bo zachowujesz się jakby nic się nie wydarzyło w kraju i na świecie. – czytamy w innym komentarzu.

Fałsz i obłuda – puentuje Jacek Olszewski.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułMusisz to przeczytać! Adwokat napisał szczegółową instrukcję, jak postępować podczas spotkań z milicją
Następny artykułWściekły na PiS internauta stworzył film, który ilustruje chory sposób myślenia władzy o epidemii! WIDEO