Obrońca pedofila wyznaczył Polsce drogę do wyjścia z Unii Europejskiej?

Gorszące sceny w Trybunale Konstytucyjnym. Piotrowicz, broniący swego czasu księdza pedofila, wraz z innymi politycznie mianowanymi członkami TK zajmował się sprawą, co do której nie miał kompetencji.

“Uchwała SN, wykonująca wyrok TSUE w sprawie powołania sędziów przez upolitycznioną neoKRS, została właśnie uznana za upolitycznione ciało nazywane Trybunałem Konstytucyjnym za niezgodna prawie ze wszystkim. Podążamy konsekwentnie drogą do polexitu, a uczynny TK w tym pomaga” – skomentował to Marcin Matczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A w czasie gdy Trybunał Konstytucyjny bawi się w politykę, w Polsce trwa największy od wojny kryzys a PiS zajmuje się… wyborami prezydenckimi. Nikt normalny nie traktuje też tego orzeczenia pisowskiego trybunału poważnie – na naszych następuje rozpad państwa prawa – komentują internauci.

https://twitter.com/don_imba/status/1252263736573820929

Piotrowicz był prokuratorem stanu wojennego. Zyskał wątpliwą sławę po tym, jak jako prokurator usprawiedliwiał i bronił księdza pedofilia.

źródło: Twitter