Minister rolnictwa z PiS grozi dziennikarzowi. I to na antenie radia!

Jan Ardanowski
Jan Ardanowski

Dziennikarz radia RMF FM Marcin Zaborski rozmawiał z ministrem Janem Ardanowskim z PiS na temat sytuacji w stadninie koni w Janowie.

Jak można było się domyślać, pytania o katastrofalną sytuację w Janowie wywołały złość PiSowskiego urzędnika.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Nie uważam, żeby tam (w stadninie w Janowie – red.) było wszystko w porządku, dlatego wysłałem tam Głównego Lekarza Weterynarii i kontrolę z instytutu weterynarii w Puławach, najlepszych polskich specjalistów od zdrowotności zwierząt. Stwierdzili, że konie są w dobrym stanie i są zdrowe – powiedział na antenie RMF FM Ardanowski.

Ardanowski, dopytywany o dokładny wymiar strat finansowych stadniny (mówi się o kwotach rzędu od 5 do 7 mln zł) nie wytrzymał.

– Ma pan jakieś konkretne pytania do mnie? Bo zaczyna ta rozmowa być bardzo nieprzyjemna i mogę być wobec pana nieprzyjemny – publicznie łajał dziennikarza minister.