Brudna kampania Dudy. PiS dzieli ludzi na swoich i zdrajców

Foto: Twitter

PiS znowu gra fobiami

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Coraz brudniejsza kampania Andrzeja Dudy. TVP sięgnęło po antysemityzm, by zaatakować Rafała Trzaskowskiego. Cel? Wyborcy Konfederacji. Matki osób homoseksualnych apelują do prezydenta, by przestał atakować ich dzieci

Główne wydanie dziennika TVP, zbrojne ramię kampanii Dudy, wzięło na celownik wyborców Konfederacji i Krzysztofa Bosaka. Chodzi o to, by już w pierwszej turze go osłabić i przystąpić do dogrywki z Rafałem Trzaskowskim. Jeśli sztabowi Dudy to się uda już teraz i jeśli przy odrobinie szczęścia nie zniechęcą bardziej umiarkowanych wyborców, to ostateczne zwycięstwo i druga kadencja Dudy staną o się o wiele bardziej realne.

Jacek Kurski i Adam Bielan uznali najwyraźniej, że głównym wehikułem tej strategii będzie zagranie kartą antysemicką, a sądząc po wydaniu „Wiadomości” TVP z 15 czerwca, dziennik TVP skrzętnie wypełnił polityczną instrukcję. Antysemicka propaganda wypełniła sporą część programu.

Źródło: oko.press