PiS doi państwową kasę

Reklamy

W ub.r. spółka Słowo Niezależne, wydawca portalu Niezalezna.pl i miesięcznika „Nowe Państwo”, osiągnęła wzrost przychodów o 36,5 proc. do 8,55 mln zł oraz zysku netto z 441,6 tys. zł do 1,1 mln zł. Firma wypłaci 200 tys. zł dywidendy, z czego 158 tys. zł otrzymają jej prezes Tomasz Sakiewicz i spółka Srebrna.

W ub.r. przychody Słowa Niezależnego w kraju wyniosły 7,15 mln zł, a z zagranicy – 1,4 mln zł. W sprawozdaniu złożonym w KRS nie wyszczególniono, ile wyniosły wpływy z reklam, a ile ze sprzedaży „Nowego Państwa” (tytuł nie został zgłoszony do ZKDP).

Zaznaczono natomiast, że przychody reklamowe zwiększyły się o 38 proc. – Głównymi działaniami, które przyczyniły się do powiększenia wolumenu sprzedaży były: atrakcyjność oferty reklamowej, pozycja lidera wśród prawicowych portali internetowych, utrzymywanie współpracy przez Gemius/PBI, dalsza współpraca z firmą Microsoft dotycząca wymiany informacji (msn.com), kontynuacja długoterminowych projektów reklamowych oraz powołanie nagrody Prometejskiej im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Poprzedni artykułPiS uniemożliwia głosowanie przeciwnikom Dudy. Polonia w Unii Europejskiej i niektórzy seniorzy bez pakietów i szansy na oddanie głosu
Następny artykułSąd umorzył sprawę słów Skiby o Kurskim: jest moralnie odpowiedzialny za mord na Pawle Adamowiczu.