Do wielu polskich domów nie docierają informacje o tym, co wyprawia Andrzej Duda. Nie dowiedzą się tego z telewizji pisowskiej ani z pisowskiego radia. Nie powie im o tym ksiądz Rydzyk ani ksiądz w lokalnej świątyni. Tymczasem pierwsza strona Faktu powinna wisieć w każdej polskiej miejscowości, w każdej wsi, miasteczku i na wszystkich osiedlach w miastach.

Kliknij tu by otworzyć zdjęcie w nowym oknie by móc je wydrukować.

Reklamy

Jedna z internautek zaproponowała, by każdy z nas wydrukował co najmniej jeden raz pierwszą stronę Faktu i powiesił w swojej miejscowości. Przyłączamy się do tego apelu i prosimy: wydrukujcie i powieście u siebie na wsi, w miasteczku, w miejscowości. Ta kartka powinna wisieć w całej Polsce. Dajcie ją sąsiadom i mówcie o tym każdemu.

Andrzej Duda ułaskawił pedofila – sprawcę najbardziej obrzydliwego czynu, jakiego można się dopuścić. Krzywdzenie dzieci jest odrażające i okrutne. Czy na pewno takiego prezydenta chcą Polacy? Wątpliwe. Ale nie wszyscy w Polsce jeszcze o tym wiedza.

Kliknij tu by otworzyć zdjęcie w nowym oknie by móc je wydrukować (po kliknięciu okna wybierz opcję drukuj). Możesz też zapisać obrazek na pendrive i zanieść do najbliższego punktu druku!

żródło: Twitter

 

Poprzedni artykułNastolatkowie bici, opluwani i napastowani seksualnie na wiecach Dudy. Tymczasem spasiony Odyniec Kaczyńskiego ułaskawia pedofila
Następny artykułKarnowscy: Gwałt dziecka po alkoholu to nie pedofilia