Duda lepszy niż Piłsudski

W niedzielny wieczór w TVP o 19:30 strumień propagandy przed wyborami. Trzaskowskiego popiera mafia żydowsko-niemiecko-gejowska, za Dudą 106-letni bohater wojenny, żołnierze i rodzina przestępcy skazanego za zgwałcenie córki, którego ułaskawił. Poza tym: Duda lepszy niż Piłsudski!

Reklamy

Nawet nazwa programu TVP emitowanego 5 lipca o 19:30 jest nieprawdziwa: w „Wiadomościach” są bowiem różne rzeczy, ale najmniej – wiadomości, a najwięcej propagandy wyborczej, poza którą TVP znalazła tylko czas na promowanie własnego programu rozrywkowego oraz materiał o konkursie muzyki organowej.

Prezydent Duda pojawiał się na ekranie kilkanaście razy – w bardzo różnych kontekstach (a jeszcze częściej o nim mówiono, zawsze dobrze).

”Wiadomości” zaczęły od materiału o tym, jak prezydent przyjmował przysięgę żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. ”Kombatanci” – mówiły „Wiadomości” – „nie mają wątpliwości, że te wojska są potrzebne, choć wielokrotnie kwestionowali to politycy opozycji”.

Potem minister obrony Mariusz Błaszczak chwalił Dudę – „Wśród sukcesów 1. kadencji pana prezydenta jest również utworzenie WOT-u”, a spiker komentował, że wojska „powstały przy ostrym sprzeciwie polityków PO”. Sam Duda przemawiał, chwalił żołnierzy i wręczał wyróżnienia tym, którzy ukończyli kurs z najwyższą lokatą.

Źródło: oko.press

Poprzedni artykułEuroposłanka PiS robi wiochę na cały świat. Dostała już reprymendę od Ambasador USA w Polsce
Następny artykułCzy na pewno chcemy żyć w kraju biednym, promującym bezrobocie i niskie dochody?