Chcą Trzaskowskiego, nie chcą “Pana Długopisa”

Młodzi Demokraci z Opola wspólnie z przedstawicielami młodzieżówek Lewicy oraz Konfederacji wspólnie zachęcali do udziału w niedzielnej drugiej turze wyborów prezydenta RP. – Rafał Trzaskowski będzie przynajmniej blokował ustawy psujące państwo – mówi Kamil Wencel, wiceprezes opolskiej młodzieżówki Konfederacji.

Reklamy

Na ostatniej prostej w tej kampanii wyborczej przedstawiciele trzech opolskich młodzieżówek partyjnych – Młodzi Demokraci (zaplecze KO) oraz młodzieżówki Lewicy i Konfederacji – zorganizowali wspólną konferencję, na której zachęcali do udziału w wyborach oraz głosowania na Rafała Trzaskowskiego.

– Muszę zaznaczyć, że oficjalnie Konfederacja w drugiej turze nie popiera żadnego z kandydatów – mówi Kamil Wencel. – Jednak zachęcamy naszym sympatyków do dokonania świadomego wyboru. Z mojej perspektywy Rafał Trzaskowski będzie prezydentem bardziej neutralnym i apolitycznym. To realna alternatywa dla Andrzeja Dudy. Rafał Trzaskowski będzie wetował ustawy niekorzystne dla państwa, w przeciwieństwie do “Pana Długopisa”, który podpisywał co mu tylko podsunięto pod nos – stwierdza wiceprezes opolskiej młodzieżówki Konfederacji.

Źródło: nto.pl

Poprzedni artykułCzłowiek Dudy robił ze starszego człowieka narkomana. Gmyz pobił kolejny rekord kurewstwa
Następny artykułStruś. Dlaczego Duda ucieka od debaty? Bo jego prezydentura ma być kontynuacją