Cham z telewizji. W sprawie zachowania Ziemkiewicza wpłynęły skargi

Chamskie zachowanie na wizji

Reklamy

Dwie skargi na program „W tyle wizji” w TVP Info, wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji – poinformowała rzeczniczka KRRiT. Chodzi m.in. o „skandaliczne słowa” i „nawoływanie do nienawiści”.

Skargi, które wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zgłosiły dwie osoby prywatne. Wpisały w nich zarzuty o „skandalicznych słowach”, „nawoływaniu do nienawiści” i dzieleniu społeczeństwa.

Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Został tam przewieziony z Nowego Targu. Jego żona poinformowała, że aktor jest w ciężkim stanie.

Rafał Ziemkiewicz, w programie „W tyle wizji” TVP Info, wyśmiał chorobę aktora, sugerując, że miała ona związek z wynikiem wyborów. „Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu” – stwierdził Ziemkiewicz. I dodał, że prawdopodobnie „miało to związek” z wynikiem wyborów.

Źródło: wp.pl