Sikorski mówi stop gwałceniu zwierząt. „Pokażę Wąsikowi jak się traktuje gości, którzy niby walczą z LGBT, a molestują bokserki”

Źródło: Twitter / Marcin Rudnicki

Burza wokół zoofilii.

Europoseł Radosław Sikorski w ostrych słowach zwrócił wiceministra Macieja Wąsika. Zwierzchnik CBA i spec od podsłuchów oburzył się, że europoseł wypomina AK wypowiedzenie samobójczej bitwy Niemcom, czego efektem było zniszczenie Warszawy i wymordowanie jej mieszkańców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Kierownictwo Armii Krajowej wysyłałoby do Chobielina chłopców z „Miotły” – stwierdził oburzony Wąsik.

– Zamiast podsłuchiwać, sam przyjdź, bohaterze. To ci pokażę jak się u nas w Bydgoszczy traktuje gości, którzy niby walczą z LGBT, a molestują bokserki – odpowiedział mu Sikorski.

Chodzi o psa Tequile, którego po pijaku miał molestować przełożony Wąsika Mariusz Kamiński. Sam Wąsik, na ujawnionych zdjęciach, miał całować i dotykać się w negliżu z właścicielem psa.

Do zbliżeń z psem miało dochodzić wbrew jego woli.

Źródło: Twitter