Dominik Tarczyński to polityk PiS, który od dawna buduje swoją karierę na brutalnym atakowaniu polityków opozycji.

Teraz na jego celowniku znalazł się Rafał Trzaskowski, który poinformował, że nie weźmie udziału w zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy.

Reklamy

– Nie ma pojęcia o tym, jak zachować się z klasą, jest człowiekiem bez honoru i nie ma co o tym mówić. To nie jest tylko brak klasy politycznej, to jest również podważanie zasad demokracji, jest to tchórzostwo. Trzaskowski oczywiście nie będzie chciał pokazać swojej twarzy i wyrazu przegranej twarzy politycznej, a więc uciekają. Są politycznymi tchórzami, osobami, którzy nie są w stanie stanąć twarzą przed narodem i zaakceptować jego wyboru. Bardzo małostkowe zachowanie, które faktycznie oddaje osobowość i rys charakterologiczny Trzaskowskiego, ale również całej tzw. klasy politycznej Platformy, bo Schetyna również stwierdził, że nie będzie go na zaprzysiężeniu – mówi Tarczyński, europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

– Tak naprawdę Rafała Trzaskowskiego nie będzie na zaprzysiężeniu, bo jak powiedział, nie będzie go w Warszawie. W warszawie nie ma go od początku jego urzędowania. Pewnie fizycznie czasami przebywał w stolicy, ale decyzje były podejmowane przez ludzi, których sobie dobrał. Nie ma pojęcia o zarządzaniu miastem – dodał.

Źródło: Polityce.pl

Poprzedni artykułParszywa dwunastka Morawieckiego. Premier z PAP dowiedział się, jak będzie wyglądał jego gabinet i że zostaje na stanowisku
Następny artykułTylko L4 zwalnia od udziału w zaprzysiężeniu Dudy? Nie masz zwolnienia lekarskiego to masz być!