Bracia na cenzurowanym

Reklamy

Łukasz Szumowski był pytany o okładkę nowego numeru “Sieci”. Prawicowy tygodnik sugeruje na niej, że pandemia koronawirusa może być fikcją. Minister zdrowia wymownie odpowiedział na tę publikację.

Chodzi o okładkę najnowszego numeru “Sieci”, na której widnieje pytanie: “Czy to fałszywa pandemia?”. Autorzy sugerują, że koronawirus może być “wielką manipulacją, za pomocą której potężne siły chcą osiągnąć ukryte cele”.

– Mam wrażenie, że ktoś pisze książkę z gatunku fantastyki, bo w tym spisku na pewno uczestniczyłoby około 500 tysięcy medyków, do tego politycy, i w tym wszystkim rozumiem minister zdrowia jak taki pająk pociągający za sznurki pajęczyny, do końca nie wiadomo w jakim celu, ale na pewno w jakimś zbrodniczym – ocenił Szumowski. – Jest to trochę obrażające pamięć choćby tych ponad 1800 osób, które zmarły – dodał.

W ostatnich dniach notowaliśmy kolejne rekordy pod względem liczby zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce. W rządowych raportach przekroczyliśmy nawet granicę 800 przypadków na dobę.

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułProfesor Balcerowicz: Kaczyński wprowadził w Polsce kawałki reżimu Łukaszenki
Następny artykuł“Halo, Policja?”. Flaga LGBT na kolejnym pomniku