Ziobro potrzebuje konfliktu z LGBT. Celem jest Morawiecki

Wojna Morawiecki-Ziobro

Reklamy

Tu nie chodzi o Margot, tu chodzi o Ziobrę. Minister sprawiedliwości robi wszystko, aby zrzucić z pokładu premiera Mateusza Morawieckiego. Podsycanie wojny z LGBT jest w tym planie bronią kluczową. A aresztowanie Margot tylko instrumentem w politycznym planie Ziobry.

W piątek po brutalnej interwencji policja zatrzymała w Warszawie Michała Sz., który przedstawia się jako Małgorzata lub Margot. Na Margot ciąży kilka zarzutów w związku z atakiem na działacza Fundacji Pro – Prawo do Życia i zniszczeniem jego furgonetki, na której były hasła zrównujące LGBT z pedofilią. Szkopuł w tym, że Temida za czasów Zbigniewa Ziobry nie jest ślepa. Jej wzrok przykuwa tęcza, a inne incydenty jej tak nie interesują.

W piątek po brutalnej interwencji policja zatrzymała w Warszawie Michała Sz., który przedstawia się jako Małgorzata lub Margot. Podczas interwencji zatrzymanych zostało niemal 50 innych osób, które nie chciały policji pozwolić na zatrzymanie Margot i zamknięcie go w areszcie. Policja od kilku lat, z interwencji na interwencję, coraz bardziej oddala się od etosu apolitycznej służby.

Na Margot ciąży kilka zarzutów w związku ze zniszczeniem w czerwcu furgonetki Fundacji Pro-Prawo do Życia. Straty to ok. 6 tys zł. Na aucie widniały homofobiczne hasła, m.in. stwierdzenie, że osoby LGBT to pedofile.

Szkopuł w tym, że temida Ziobry nie jest ślepa. Ona widzi wyraźnie i bardzo politycznie. A jej wzrok przykuwa szczególnie tęcza. Co z pobiciem kobiet protestujących przeciwko Marszowi Niepodległości w listopadzie 2017 r.? Ziobrowa prokuratorka odmówiła śledztwa, uznając, że była to „przemoc nakierowana na mniej newralgiczne części ciała. Co z pobiciem działacza KOD w czerwcu 2017 r. w Radomiu? Zarzuty dostało co prawda pięciu narodowców, ale i pobity kodowiec, bo ziobrowa prokuratura uznała, że pięciu na jednego to „bójka wzajemna”.

Źródło: onet.pl