Tak PiS sprzedał Polskę. Oto jak Trump kontroluje swoją kolonię

Dyktatura ciemniaków.

Ministerstwo Cyfryzacji przygotowuje zmiany w prawie, aby móc zablokowąć dostęp chińskich nowoczesnych technologii na polski rynek – informuje portal innpoland.pl

Reklamy

Wszystko po to, aby podlizać się USA, które toczą wojnę handlową z Chinami.

– Tu chodzi o państwa spoza UE, które łamią prawa człowieka. W związku z czym, jeżeli spojrzymy na kraje, które dysponują jakimikolwiek technologiami, oprogramowaniem czy sprzętem, to w zasadzie zostają tylko Chiny – komentował dla innpoland.pl Sławomir Mentzen, ekspert ekonomiczny Konfederacji, który opisał całą sprawę w internecie.

– Jest to element wojny gospodarczej, trwającej pomiędzy Chinami, a Stanami Zjednoczonymi. W tej wojnie coraz bardziej opowiadamy się po stronie amerykańskiej. W długim terminie może nam to znacząco utrudnić kontakt z – być może wkrótce – największym mocarstwem gospodarczym na świecie, czyli z Chinami. Tego konsekwencje mogą być znaczne i zupełnie nieprzewidywalne – podsumował Mentzen.

To kolejny przykład pokazujący, że PiS ustawił Polskę w relacji do USA i prezydenta Donalda Trumpa, nawet nie jako wasala, ale wręcz amerykańską kolonię.

źródło: innpoland.pl