Życzył gwałtu Margot. Teraz Jacek Wrona prosi internautów o pieniądze

Jacek Wrona, który często pojawia się jako “ekspert” TVP, w dosadny sposób skomentował głośne zatrzymanie aktywistki LGBT. Teraz emerytowany policjant boi się o bezpieczeństwo swojej rodziny i prosi internautów o wsparcie finansowe.

Reklamy

Wrona ostatnio postanowił wypowiedzieć się na temat zatrzymania Margot. Jest to osoba niebinarna – przedstawia się jako Małgorzata, choć pod względem formalno-prawnym określona jest jako Michał. Niebinarność to określenie tożsamości płciowych, które nie są wyłącznie męskie lub kobiece. Aktywistka od kilku dni przebywa w areszcie. “Mam nadzieję, że wdzięki pani “Margot” zostaną docenione przez współosadzonych” – stwierdził Wrona w mediach społecznościowych.

Skandaliczne słowa oburzyły internautów, którzy nie mogli uwierzyć, że publiczna osoba może życzyć komukolwiek gwałtu.

“W związku z hektolitrami hejtu, który rozlał się na mnie i moją rodzinę oraz setkami gróźb ze strony lewactwa pod moim i ich adresem, zmuszony jestem stworzyć system ochrony techniczno – elektronicznej dla mojej żony i dzieci (ja sobie dam radę)!” – wyjaśnił.

Prośba Jacka Wrony dolała oliwy do ognia. Internauci przecierają oczy ze zdumienia i zastanawiają się, gdzie leży granica bezczelności u byłego policjanta. “Absolutny brak honoru i bezczelność, by najpierw na kogoś szczekać, a jak słusznie zrobił się smród, to żebrać od ludzi o jakieś pieniądze” – skomentował jeden z nich.

 

 

Źródło: wp.pl

Poprzedni artykułCo za buta i arogancja! Szumowski nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie respiratorów i maseczek
Następny artykułTajniak z pisowskiej milicji fotografował pomnik Prusa. Powodem flaga LGBT