Paczuska odjechała

Być może pierwsza w nocy nie jest odpowiednią porą do polemicznych komentarzy na Twitterze, a być może Marzena Paczuska postanowiła po prostu zapewnić o wierności linii propagandowej partii rządzącej, co często jej się zdarza.

Reklamy

Jedno jest pewne: wpis Paczuskiej na temat decyzji Senatu o podwyżkach dla polityków pokazuje oderwanie od rzeczywistości kogoś, kto dzięki publicznym pieniądzom zarabiał pewnie przez wiele lat co najmniej kilka razy więcej niż przeciętny Polak.

Można mieć oczywiście różne zdanie o podwyżkach dla polityków, ale wobec trudnej gospodarczej rzeczywistości i prawdziwych ludzkich dramatów w czasie pandemii koronawirusa wypadałoby je wyrazić z szacunkiem i pokorą, właśnie dlatego, że samemu jest się beneficjentką systemu politycznego.

Tomasz Grodzki poinformował o decyzji, która odrzuciła ustawę wprowadzającą podwyżki dla władzy. “Szczególnie w dobie szalejącej pandemii i widma recesji nie możemy stawiać się ponad obywatelami naszego kraju” – argumentował marszałek Senatu.

To wyraźnie nie spodobało się byłej szefowej “Wiadomości” i członkini zarządu TVP. “Świetnie. Brawo. Dalej dziadujcie, narażajcie się na korupcyjne akcje lobbystów, którzy za 3 tys. kupią głos posła a za 4 senatora. To nie są żarty. To zagrożenie” – napisała Marzena Paczuska w komentarzu na Twitterze.

Źródło: natemat.pl, Twitter

Poprzedni artykułI znowu stara śpiewka PiS. Komentarz do sprawy podwyżki płac prezydenta i premiera
Następny artykułPijany funkcjonariusz TVP wyzywał dziennikarza? Wulgarna nocna wiadomość od Gmyza