Poseł Solidarnej Polski jednak nie chciał “obciągać pały”? Ruszyła lawina spekulacji

Chciał obciągać pałę, czy nie chciał? Oto jest pytanie

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Będzie zawiadomienie do prokuratury” – zapowiedział poseł Solidarnej Polski Jan Kanthak. Był on pytany o wpis na Twitterze działacza lewicy Michała Kowalówki. Kowalówka napisał, że przed laty Kanthak składał mu propozycję seksu oralnego w jednym z krakowskich klubów.

O pośle Solidarnej Polski zrobiło się ostatnio głośno po jego słowach na temat LGBT. Jan Kanthak był pytany o założenia ideologii LGBT. Nie wymienił ich, jednak mówił o “sklepach mięsnych dla środowisk LGBT”, które widział w San Francisco. Słowa posła odbiły się szerokim echem w mediach społecznościowych.

– Środowiska LGBT mają swoje księgarnie, mają swoje sklepy, mają swoje kina. Ja byłem kiedyś w San Francisco na dzielnicy Cruz (…) i byłem świadkiem tego jak wygląda taka dzielnica. Sklepy mięsne dla środowisk LGBT – mówił poseł Solidarnej Polski. Polityk pomylił się w swojej wypowiedzi, bowiem chodziło o dzielnicę Castro.

Źródło: onet.pl, Twitter