Kulisy rajskich wakacji w Hiszpanii

Reklamy

Ledwo Szumowski zdążył złożyć dymisję, a już pojawiły się kolejne doniesienia na jego temat. Były minister zdrowia, a obecnie poseł PiS, po złożeniu dymisji postanowił udać się na wakacje. Fakt ten pewnie nie wzbudziłby wielkiej sensacji, gdyby nie obrana przez niego destynacja. Obecnie Szumowski przebywa jednak na luksusowym jachcie, należącym do biznesmena Bogusława Szemiotha.

Szemioth zasiada w zarządzie spółek Atlantex i Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów z siedzibą w Warszawie. Została ona utworzona w 2003 r. przez spółki, które od wielu lat prowadzą połowy na Północnym Atlantyku. Zysk obu tych spółek w ostatnich latach wyniósł około 25,9 mln złotych.

Oburzenia wakacjami Szumowskiego nie kryje poseł KO Dariusz Joński. – Łukasz Szumowski ma 30 tys złotych na koncie, a jedzie na luksusowe wakacje na Wyspy Kanaryjskie, gdzie wypoczywa na ekskluzywnym jachcie? Pytam więc publicznie: kto mu sponsoruje taki wyjazd?.

Źródło: wp.pl, Super Express

Poprzedni artykułTVP zwolniła córkę Panamczyka i zatrudniła “prawdziwą Polkę”. Tamara Gonzalez Perea: Czułam się terroryzowana
Następny artykułKatarzyna Lubnauer ostro o polityce międzynarodowej PiS: ona obniża pozycję Polski na świecie