Szwejgiert do Nisztora. “Jako agent CBA celowo mnie zdekonspirowałeś”

 

Piotrek. To już nie chodzi o mnie, Janka Pińskiego i wiele innych osób które zdradziłeś, oszukałeś ale o to, że próbujesz manipulować ludźmi i robisz to tylko i wyłącznie dla kasy.
Robisz to w dodatku tak nieudolnie,jasno pokazując intencje,które tobą kierują.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Pamietasz napewno mój SMS,napisany do Ciebie na kilka godzin przed moim zatrzymaniem?

Twój atak na mnie i moją rodzinę, zaczął się po tym,kiedy otrzymałeś kolejną odmowę na otrzymanie finansowania i zatrudnianie osób przez Ciebie wskazanych,w firmach Sławka Janowicza.

Uczestniczyłeś, celowo używam czasu przeszłego w rozwalaniu operacji specjalnych, będąc inspirowany przez ludzi toczących niszczące państwo,wojny w naszych służbach specjalnych.

Będąc agentem CBA celowo doprowadziłeś do dekonspiracji operacji specjalnej,mającej na celu zlikwidowanie olbrzymiego zagrożenia jakie stwarzał,zatrzymany później przez policję, Jakub Kącki.

Twoi mocodawcy doskonale wiedzieli,że trwa operacja specjalna,mająca na celu doprowadzenie do zatrzymania zdesperowanego człowieka i nie dopuszczenie do wydarzeń jadziły nieskoordynowane (nie wiadomo dlaczego)operacje specjalne w tych sprawach.

Sprawa nabrała olbrzymiego przyspieszenia,po tym kiedy usiłujący skontrolować Kąckiego policjanci zostali rozbrojeni a ich koledzy ostrzelani.Jakub Kącki jest człowiekiem bardzo sprawnym fizycznie doskonale posługującym się bronią palną i materiałami wybuchowymi.

Zdesperowany Kącki stwarzał olbrzymie zagrożenie nie tylko dla funkcjonariuszy, ale i dla całego społeczeństwa.Zawsze poruszał się uzbrojony w kilka sztuk broni krótkiej i długiej maszynowej oraz granaty.

Był przekonany,że zginie podczas zatrzymania,było mu wszystko jedno, był cynglem używanym do porachunków grup przestępczych.

Działania operacyjne podczas operacji specjalnej CBA miały na celu doprowadzenie do zatrzymania Jakuba Kąckiego w sposób eliminujący zagrożenie dla społeczeństwa i wykonujących te czynności funkcjonariuszy.

W sprawie użyto nawet wybiegu w polegającego działania pod „obcą flagą”tzn.funkcjonariusze CBA występowali jako żołnierze SKW, żeby wykorzystać to,że figurant był pasjonatem wojska i inspirował się metodami działania wojskowych sił specjalnych.

Nisztor w swoim programie nakłamał o tym,że jestem odpowiedzialny za zaginięcie pieniędzy z funduszu operacyjnego CBA i powiązał to z wojną gangów.

Kto jest odpowiedzialny za zaginięcie pieniędzy z FO opinia publiczna częściowo dowiedziała się z publikacji TVNu na początku tego roku.

Stanowiska stracili szefowie CBA i aresztowano min Szefa Delegatury Warszawskiej CBA oraz innych funkcjonariuszy,stanowisko stracił również długoletni szef BSW CBA,za pomówienia nikt mnie do tej pory nie przeprosił.

Operacja została przerwana w trzy tygodnie później zatrzymano Jakuba Kąckiego.

Podczas tej realizacji,figurant został ranny ale niestety,ranni zostali też dwaj policjanci.Tylko szczęśliwemu zbiegowi okoliczności można zawdzięczać,że Kącki nie zdążył użyć broni maszynowej i granatów.

Piotr Nisztor doskonale zdawał sobie sprawę co może spowodować jego działanie,ponieważ miał wtedy kontakty z członkami grupy przestępczej,uczestniczącej w tej jak to określił wojnie gangów.

O próbach zepsucia przez Nisztora zagranicznych operacji specjalnych ze zrozumiałych względów teraz nie napiszę,zrobię to w książce którą wydamy w niedługim czasie.

Najbardziej zdumiewa mnie to,że przebieraniec który tak żarliwie ściga przebierańców robi to tylko dla korzyści materialnych ,likwidując swoją konkurencję, doskonale zdając sobie sprawę,że tak naprawdę nie ma w opisywanych przez niego żadnych sprawach przebierańców,tylko funkcjonariusze,żołnierze i współpracownicy służb specjalnych, uczestniczących w wojnie o wpływy.

Piotr Nisztor wielokrotnie mnie prosił o umożliwienie mu kontaktu z CBA,”prosił prosił i uprosił.

W tamtym czasie myślałem, że Piotr kieruje się patriotyzmem, a nie chęcią nowego sposobu na życie.

Obserwuję z niedowierzaniem te jego działania i dziwię się że mimo tych ewidentnych działań ,w imię korzyści politycznych dalej usiłuje działać.

Ostatnio nie udało się z lobbingiem w sprawie przetargu na pistolety dla CBA i innych służb,ataki na żołnierzy naszych elitarnych jednostek specjalnych i firmy dostarczające im sprzęt się nie powiodły.

Przetarg na pistolety w CBA miał spełniać rolę kwitu otwierającego drzwi do innych wielkich zamówień.

Wygrany już przetarg unieważnił odchodzący ze służby szef CBA Ernest Bejda.

Teraz patrzę na działania Nisztora w sprawie Zbigniewa Bońka i bardzo mnie ucieszyło,że Nisztor popełnił kardynalny błąd i nie zrozumiał najprostszych rzeczy.

Boniek to fajter,wielokrotnie udowodnił to na boisku.

Zamiast się przestraszyć ataków i nieustannego grillowania odpowiedział podobnie jak ja przed moim aresztowaniem, „Miękkim ch… musimy twarde nie!”

Cała argumentacja atakowania Zbigniewa Bońka jest kalką,opisywanej wcześniej sprawy przebierańców.

Piotr Nisztor udający przyjaźń,kolegujący się z wieloma funkcjonariuszami służb specjalnych PRL,zapraszający ich na swoje imprezy ze ślubem włącznie,korzystający z pomocy tych ludzi atakuje Zbigniewa Bońka za znajomość funkcjonariuszy służb specjalnych PRL.

Tego już nawet nie można nazwać hipokryzją ,w lipcu przed wyborami prezydenckimi na pogrzebie swojego sponsora,spotyka się z funkcjonariuszami udaje bardzo bliskie relacje,teraz pluje na tych ludzi i tworzy teorie spiskowe,powiedzieć hipokryzja to nie powiedzieć nic takie zachowanie powinno być i będzie ocenione nie tylko w kategoriach oceny standardów moralnych, ale na to z pewnością przyjdzie czas.

Znam,przyjaźnię się,koleguję,lubię tak zwyczajnie po ludzku,wielu funkcjonariuszy służb specjalnych,zarówno i zaczynających służbę jeszcze w czasie PRL i po transformacji ustrojowej,zwolenników obecnej władzy i ich przeciwników,wprowadzanie tych podziałów i napuszczanie jednych na drugich szkodzi bezpieczeństwu Polski.

Pietia, czekamy z Jankiem Pińskim na kolejny proces,lista świadków będzie bardzo długa,możliwość przedstawienia Sądowi i opinii publicznej mechanizmów w których jesteś trybikiem społeczeństwu się cyt klasyka…PO PROSTU NALEŻY.