Zemsta za ujawnienie taśm z pedofilami z afery podkarpackiej. Medialne uderzenie w Patryka Vegę

Zemsta za film

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W ostatni poniedziałek do sieci przeciekło nagranie, które może odmienić oblicze polskiego show biznesu. Osoba, na której profilu na YouTube opublikowano głośny filmik, twierdzi, że możemy na nim usłyszeć wymianę zdań między bardzo dobrze znanym polskim reżyserem i jego kochanką, nazywaną pieszczotliwie “Kakaową Królewną”.

Na opublikowanym w internecie pliku audio słyszymy długą i pełną wulgaryzmów rozmowę telefoniczną. Poznajemy podczas niej bardzo intymne szczegóły romansu – bankowe przekręty, drogocenne brylanty i przenoszone drogą płciową infekcje.

W tle rozmowy przewijają się bankowe przekręty, drogocenne brylanty i przenoszone drogą płciową infekcje. Nie da się też ukryć, że uwieczniony na nagraniu mężczyzna faktycznie brzmi niemal identycznie jak znany filmowy reżyser.

Nagranie dostępne jest na stronach: https://wideo.wp.pl/nagranie-intymnej-rozmowy-znanego-rezysera-6549658124064897v oraz https://www.pudelek.pl/wycieklo-nagranie-rozmow-o-seksualnych-ekscesach-znanego-polskiego-rezysera-i-kakaowej-krolewny-ty-mnie-k-rwa-tresujesz-jak-jakas-prostytute-18-6549342627654432a

Źródło: pudelek.pl, wp.pl