Zemsta za film

Reklamy

W ostatni poniedziałek do sieci przeciekło nagranie, które może odmienić oblicze polskiego show biznesu. Osoba, na której profilu na YouTube opublikowano głośny filmik, twierdzi, że możemy na nim usłyszeć wymianę zdań między bardzo dobrze znanym polskim reżyserem i jego kochanką, nazywaną pieszczotliwie „Kakaową Królewną”.

Na opublikowanym w internecie pliku audio słyszymy długą i pełną wulgaryzmów rozmowę telefoniczną. Poznajemy podczas niej bardzo intymne szczegóły romansu – bankowe przekręty, drogocenne brylanty i przenoszone drogą płciową infekcje.

W tle rozmowy przewijają się bankowe przekręty, drogocenne brylanty i przenoszone drogą płciową infekcje. Nie da się też ukryć, że uwieczniony na nagraniu mężczyzna faktycznie brzmi niemal identycznie jak znany filmowy reżyser.

Nagranie dostępne jest na stronach: https://wideo.wp.pl/nagranie-intymnej-rozmowy-znanego-rezysera-6549658124064897v oraz https://www.pudelek.pl/wycieklo-nagranie-rozmow-o-seksualnych-ekscesach-znanego-polskiego-rezysera-i-kakaowej-krolewny-ty-mnie-k-rwa-tresujesz-jak-jakas-prostytute-18-6549342627654432a

Źródło: pudelek.pl, wp.pl

Poprzedni artykułPan nieba i prokuratury. Zakaz lotów nad domem Ziobry
Następny artykułArogancja pisowców nie ma granic! Lichocka żąda przeprosin za swoje ohydne zachowanie