Gówniana wojna PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia z Warszawą

Jaki jest najważniejszy problem naszego kraju według “zjednoczonej” prawicy. Rozwój gospodarczy? Edukacja? Koronawirus? A może uproszczenie prawa? Nie drodzy państwo, najważniejszy problem według Kaczyńskiego, Ziobry i Gowina to gówno. Gówniana polityka agresywnych polityków tych ugrupowań służy tylko jednemu: atakowaniu opozycji, w tym przypadku Rafała Trzaskowskiego.

Za problemy w stolicy odpowiedzialny jest Lech Kaczyński. To jego decyzje zdecydowały o dzisiejszym kształcie systemu oczyszczania ścieków w stolicy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Politycy PiS, Solidarnej Polski i Porozumienia jakby o tym zapomnieli. Taplają się w gównie i wesoło bawią, oskarżając wszystkich o spisek, robiąc zabawne strony w internecie i żądając od Warszawy milionów za pomoc w usunięciu awarii.

Wygląda to trochę tak, jak na ilustracji powyżej. Jakby wyparował cały rozsądek, cały mózg i zostało tylko g…