28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpiniePodatki i socjalizm. Jak PiS kieruje Polskę w stronę przepaści

Podatki i socjalizm. Jak PiS kieruje Polskę w stronę przepaści

Nowe podatki dla firm, socjalne rozdawnictwo, kryzys demograficzny, fatalny poziom edukacji, eskalacja konfliktów społecznych – polskie państwo zmierza wprost do przepaści. Jeśli tak dalej pójdzie, za 100 lat Polski nie będzie. Zbankrutuje jako państwo i jako wspólnota.

Nienawiść, którą PiS wsącza w polskie serca, rozwija się. Mieliśmy już polityczne morderstwo prezydenta Adamowicza, teraz dochodzi wyzysk ekonomiczny klasy średniej, która biednieje w oczach, utrzymując wszystkie idiotyczne pomysły Kaczyńskiego.

Reklamy

Prezes PiS podejmując z Ziobro i Gowinem idiotyczne decyzje musi być ekonomicznym ignorantem, nie rozumiejąc nic z tego co się dzieje. Sytuacja jest fatalna. Oto dowiadujemy się, że na szybko wymyśla się nowe podatki, które uderzą w określone rodzaje spółek, których ostatnio powstało najwięcej. Oto PiS będzie pobierał opłatę od… deszczu. Sądy od pięciu lat nie poprawiły swojego działania a głupi lud ma wierzyć, że będzie lepiej. Nie będzie. Ceny rosną, inflacja szaleje, waluta skacze – zmierzamy wprost do gigantycznego krachu.

Kaczyński stanął w jednym szeregu z Leninem i wiedzie nasz kraj prosto do socjalistycznej przepaści. Pieniądze biorą się z pracy, innowacji, lepszej edukacji. Tymczasem jako kraj jesteśmy na dnie z tym wszystkim. I stąd te wszystkie pisowskie wojenki ze ściekami, tęczami oraz inne gówniane pomysły, mające odwrócić uwagę społeczeństwa od spraw naprawdę ważnych.

 

Musisz o tym wiedzieć!