23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSKaczyński boi się własnego cienia. Na spotkaniach koalicjanci nie mogą używać telefonów...

Kaczyński boi się własnego cienia. Na spotkaniach koalicjanci nie mogą używać telefonów komórkowych

Kto chce podsłuchiwać Kaczyńskiego?

Reklamy

Politycy biorący udział w negocjacjach dotyczących rekonstrukcji rządu nie mogą używać telefonów. Osoba związana z obozem władzy zastanawia się, czy prezes PiS boi się podsłuchów.

„Super Express” pisze o kulisach negocjacji w siedzibie PiS. Anonimowy informator zdradził, że Kaczyński jest nieugięty i uparty. A w pokoju, w którym toczą się rozmowy dotyczące rekonstrukcji rządu, nie można używać telefonów.

– Najczęściej do stołu siada Kaczyński, Ziobro i Gowin, a później rozmowy toczą się także z premierem Morawieckim. Prezes jest dość nieufny, ale to akurat dobra cecha skutecznego polityka. Zanim wszyscy usiądą, telefony są wyłączane, a nawet wynoszone z pokoju. Może prezes boi się podsłuchów? – powiedział informator.

Polityk powiedział, że negocjatorzy robią sobie dziesięciominutowe przerwy co godzinę. W tym czasie mogą używać telefonów, zadzwonić do kogoś, poradzić się doradców. – To Jarosław Kaczyński de facto układa rząd, on ma najwięcej do powiedzenia i jest wyrocznią – podsumował informator.

Źródło: gazeta.pl, Super Express

Musisz o tym wiedzieć!