Tak się rozdaje stołki w programie KorytoPlusPiS. Były poseł PiS o pracy w radzie nadzorczej PGE Dystrybucja dowiedział się od dziennikarzy

Źródło: YouTube

Były poseł PiS w radzie nadzorczej PGE Dystrybucja

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Były senator i poseł PiS Lucjan Cichosz we wrześniu trafił do rady nadzorczej PGE Dystrybucja S.A. To kolejny polityk partii rządzącej, który znalazł dobrze płatną pracę w spółce skarbu państwa. O swojej nowej pracy dowiedział się… od dziennikarzy Onetu.

“Nie wiedziałem, że mnie wybrali. Teraz już wiem” – powiedział Cichosz. Były poseł PiS w nowej pracy może zarabiać ok. 4,4 tys. zł miesięcznie. Po wyborczej porażce minister rolnictwa powołał go do Rady Rolników. Swoich sił próbował w konkursie na stanowisko dyrektora stadniny.

31 sierpnia br. Rada do spraw spółek z udziałem Skarbu Państwa i państwowych osób prawnych pozytywnie zaopiniowała Lucjana Cichosza jako kandydata na członka organu nadzorczego. Na stronie PGE Dystrybucja S.A. jego imię i nazwisko pojawiło się w składzie rady nadzorczej.

Kontaktujemy się z Cichoszem i pytamy o nowe zajęcie w spółce Skarbu Państwa. – Zaskoczył mnie pan, bo dziś dopiero zobaczyłem, że mam jakieś zaproszenie. Nie wiedziałem, że mnie wybrali. Teraz już wiem. Nie byłem jeszcze na żadnym posiedzeniu rady – mówi Onetowi.

Źródło: onet.pl