Rośnie ilość samobójstw i depresji wśród dzieci i młodzieży. Problemy psychiczne są coraz częstsze bo młodzi ludzie nie widzą sensu nauki w szkołach fatalnie zarządzanych przez PiS. Anna Zalewska zniszczyła gimnazja a nieudolny Dariusz Piontkowski, prawdopodobnie najgorszy minister edukacji w historii Polski, przerzuca odpowiedzialność za wszystko na samorządy i dyrektorów. To działanie antypolskie, zakrawająca na zdradę polskich rodzin.

Edukacja wymaga natychmiastowych zmian – szkoła powinna być nowoczesna, ciekawa i rozwijająca. Nauczyciele odpowiednio wynagradzani a program dostosowano do dzisiejszych potrzeb dzieci i młodzieży.

Reklamy

Tymczasem szkoła jest systematycznie niszczona. Komu zależy, aby polskie społeczeństwo było niewyedukowane? I czemu Kaczyński i jego partia tak nienawidzą edukacji?

Pilnie potrzeba zwiększyć ilość psychologów i psychiatrów dziecięcych – rodzice często miesiącami albo i latami czekają na możliwość zapisania dziecka do grup wsparcia lub zasięgnięcia porady specjalisty.

Ani Morawiecki ani Piontkowski nic z tym nie robią.

Poprzedni artykułPaństwo z dykty. Pisowcy chcą wydać 260 milionów na budowę ambasady w Berlinie
Następny artykułWójcik wzywa na pomoc Ziobrę. Chce zmiany wyroków sądowych