23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieDzieci i młodzież w coraz gorszym stanie psychicznym. Brakuje psychiatrów i psychologów

Dzieci i młodzież w coraz gorszym stanie psychicznym. Brakuje psychiatrów i psychologów

Rośnie ilość samobójstw i depresji wśród dzieci i młodzieży. Problemy psychiczne są coraz częstsze bo młodzi ludzie nie widzą sensu nauki w szkołach fatalnie zarządzanych przez PiS. Anna Zalewska zniszczyła gimnazja a nieudolny Dariusz Piontkowski, prawdopodobnie najgorszy minister edukacji w historii Polski, przerzuca odpowiedzialność za wszystko na samorządy i dyrektorów. To działanie antypolskie, zakrawająca na zdradę polskich rodzin.

Edukacja wymaga natychmiastowych zmian – szkoła powinna być nowoczesna, ciekawa i rozwijająca. Nauczyciele odpowiednio wynagradzani a program dostosowano do dzisiejszych potrzeb dzieci i młodzieży.

Reklamy

Tymczasem szkoła jest systematycznie niszczona. Komu zależy, aby polskie społeczeństwo było niewyedukowane? I czemu Kaczyński i jego partia tak nienawidzą edukacji?

Pilnie potrzeba zwiększyć ilość psychologów i psychiatrów dziecięcych – rodzice często miesiącami albo i latami czekają na możliwość zapisania dziecka do grup wsparcia lub zasięgnięcia porady specjalisty.

Ani Morawiecki ani Piontkowski nic z tym nie robią.

Musisz o tym wiedzieć!