23 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSArdanowski chwyta się brzytwy, byle zostać przy korycie. Terlecki: "Dramatyzuje i nie...

Ardanowski chwyta się brzytwy, byle zostać przy korycie. Terlecki: „Dramatyzuje i nie ma racji”

Wkrótce zwolni się stołek ministra rolnictwa

Reklamy

„Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski od pewnego czasu zgłaszał zastrzeżenia do projektu ws. zakazu hodowli zwierząt na futra i jego list był ich wyrazem” – stwierdził szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Zaznaczył jednak, że w klubie obowiązuje dyscyplina i wyraził przypuszczenie, że posłowie poprą ustawę.

Minister Ardanowski skierował do polityków PiS list. Ostrzegł w nim przed poważnymi konsekwencjami politycznymi przyjęcia zmian w ustawie o ochronie zwierząt. Ardanowski napisał, że ustawa trwale zrazi do PiS elektorat wiejski.

Terlecki dopytywany, czy głosowanie za tym projektem ustawy może stać się, jak uważa Ardanowski, „końcem prawicy na wsi”, Terlecki odparł: „Z pewnością tutaj przesadza, dramatyzuje i nie ma racji”. – Ale szanujemy różne opinie i dopóki nie nadchodzi ten moment „sprawdzam”, czyli głosowania, to można mieć swoje zdanie, czyli zgłaszać swoje pytania – dodał szef klubu PiS.

Źródło: interia.pl

Musisz o tym wiedzieć!