Zespół, a następnie Podkomisja, przedstawiły dowody pokazujące, że pierwszym etapem zamachu nad Smoleńskiem było ciągłe wprowadzanie pilotów w błąd przez kontrolerów lotu. To jest właściwa podstawa do decyzji Prokuratury Krajowej, aby postawić zarzuty – powiedział Antoni Macierewicz. To zaskakująca zmiana, bo do niedawna twierdził, że w Smoleńsku była bomba, czego potwierdzeniem są liczne okładki propisowskich gazet.

Weź Ty się już, człowieku, nie kompromituj! Jedyne co udowodniła Twoja „komisja”, to swoją niekompetencję – skomentował wypowiedź Macierewicza jeden z internautów.

Reklamy

Gdyby to zrobiła prokuratura Rosji można by zgodzić się z tą tezą. Jednak pan dowiódł z podkomisją ,że to wybuchy 3 ech parówek na pokładzie Tupolewa doprowadziły do rozpadu kadłuba  – ironizuje inna osoba.

Kolejną częścią składową zamachu po kontrolerach była sosna, parówka. krawat, but oraz ostry cień mgły. Na prawdę już czas odejść na zieloną trawkę. To nie tv trwam, kity może pan wciskać tam już przez resztę swojego życia. I niech nie marnuje pan więcej pieniędzy podatników – wypowiedział się w podobnym tonie internauta.

Nie zabrakło też memów:

Poprzedni artykułPILNE! Kaczyński wprowadza cenzurę internetu. Szokująca ustawa wkrótce
Następny artykułGiertych mówi kto powinien być następcą Kaczyńskiego. Zwolennicy PiS wściekli