Ziobryści grożą Kaczyńskiemu “niech się modli, abyś się dogadali”. Wyrzucenie Ziobry z rządu ma oznaczać, że w mediach pojawią się “kwity”

Koniec koalicji rządowej PiS.

Od trzech dni w mediach pojawiają się informacje o kompromitujących materiałach, które Zbigniew Ziobro, jako minister sprawiedliwości i prokurator generalny zgromadził na PiS i najważniejszych polityków tej partii.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Sprawę szeroko komentują dziennikarze i politycy.

“Po pięciu latach spędzonych w Ministerstwie Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ma dziś mordercze haki na Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego i PiS. Jeśli Ziobro przestanie być ministrem sprawiedliwości, zdetonuje główną partię rządzącą” – pisał w piątek 18 września Cezary Michalski, dziennikarz “Newsweeka” na portalu wiadomo.co.

Rozmówcy Wiesci24.pl wskazują, że za puszczaniem informacji o “hakach” i “kwitach” stoi środowisko ziobrystów, które w ten sposób chce wymusić wstrzymanie usuwania jego ludzi z rządu i spółek skarbu państwa.

źródło: Twitter