28 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaKonfederacjaBosak ostro o Ziobrze i spółce: „Dają się upokarzać Kaczyńskiemu na każdym...

Bosak ostro o Ziobrze i spółce: „Dają się upokarzać Kaczyńskiemu na każdym kroku”

Słowa prawdy

Reklamy

Krzysztof Bosak, poseł Konfederacji, nie miał litości dla Solidarnej Polski. W bardzo zdecydowany sposób skomentował sugestie, że jego partia mogłaby nawiązać w przyszłości współpracę z Ziobrą i jego ludźmi. – To nie są ludzie, którzy mieliby odwagę, by pójść politycznie na własny rachunek – mówił o osobach, którzy są na wylocie z PiS-owskiej koalicji.

– Ludzie, którzy są w partii pana Ziobry, przez ostatnie pięć lat autoryzowali politykę rządu, z którą my się nie zgadzamy. To, że w tej chwili się poróżnili, nie znaczy, że ci ludzie mają inne idee – tłumaczył Bosak.

Poseł Konfederacji postanowił wytłumaczyć jeszcze na czym polega fenomen jego partii. – Stoi za nami cały szeroki ruch społeczny. To setki ideowców w całym kraju. Mamy kadry, żeby wprowadzić do Sejmu dziesiątki nowych ideowych posłów, którzy będą twardzi, bezkompromisowi. I takich ludzi chcemy w polityce, a nie ludzi, którzy przez pięć lat głosowali za czymś, z czym się nie zgadzamy, którzy dają się upokarzać Jarosławowi Kaczyńskiemu na każdym kroku – wyjaśniał.

Źródło: nczas.com

Musisz o tym wiedzieć!