Zaroiło się od sondaży wspierających PiS. Teraz rzekomo Polacy popierają ustawę o ochronie zwierząt

71% Polaków rzekomo popiera ustawę o ochronie zwierząt. PiS od rana wyciera sobie tym sondażem twarze i z dumą głosi, jaki to rzekomo prospołeczny projekt zrobił. Tyle, że ten sondaż kompletnie nie oddaje prawdziwego obrazu sytuacji i zrobiony jest pospiesznie, na polityczne zamówienie. Po czymś takim można dojść do wniosku, że sondaże w Polsce są niewiele warte.

O co chodzi? PiS musi wspierać swoją narrację wobec Solidarnej Polski. Stara się więc Ziobrze udowodnić, że jest większy, lepszy i silniejszy. Także poprzez popieranie tezy o sensowności ustawy o ochronie zwierząt, która tak naprawdę jest ustawą likwidującą 1/3 polskiego rolnictwa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński doskonale bowiem wie, że jeśli Ziobro ruszy w teren i przekona rolników do tego, że warto popierać Solidarną Polskę, to PiS pozbędzie się połowy elektoratu.

źródło: Twitter