22 października 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieJeśli PiS będzie rządził jeszcze kilka lat, po naszym kraju zostaną zgliszcza

Jeśli PiS będzie rządził jeszcze kilka lat, po naszym kraju zostaną zgliszcza

Masz pomysł na emigrację? Jeśli nie, to czas zacząć się rozglądać. PiS zadłuża nas, nasze wnuki i prawnuki na ogromną skalę. Czegoś takiego jeszcze nie było. Do tego fatalna sytuacja z edukacją, obronnością, miejscami pracy oraz innowacyjnością. Statek typu Titanic o nazwie Polska zbliża się już do góry lodowej, kapitan nie słucha ostrzeżeń i za moment uderzymy w górę lodową.

Po Polsce zostaną tylko zgliszcza.

Reklamy

To już nie jest kraj w ruinie. To jest kraj zrujnowany, podzielony i niedziałający. Rządzący zajmują się swoimi stołkami, nie słuchają mądrych rad a ludzie, którzy coś potrafią i mają sukcesy są wyrzucani, na ich miejsce przychodzą partyjne miernoty.

I tak jest w każdej dziedzinie, nawet w kulturze. Przykładem najnowszym tu jest pomnik papieża, zrobiony przez scenografa, za który zapłacił minister kultury. Discopolowa stylistyka, morze krwi, obrażanie katolików, ale twórca to znajomy Kaczyńskich.

Edukacja? Kompletnie leży. Dzieci nie widzą sensu nauki, nauczyciele nie widzą sensu swojej pracy a minister edukacji zajmuje się Podlasiem, bo jest szefem regionu PiS. Jego walki z innymi posłami i działaczami są codziennością.

Obronność? Jaka obronność? Nie ma nic – armia znajduje się w stanie moralnego rozkładu. Awansowanie za wierne saluty władzy, bierność, brak wizji strategicznej.

Służby specjalne? Jakie służby? To hakownie, miejsce zbierania kwitów na przeciwników politycznych a nie realna ochrona kraju przed obcymi wywiadami, które hasają sobie swobodnie gdzie chcą, nie ma ochrony przed przekrętami urzędników, bo jak swój to nie ruszamy… Specjalnej troski służby a nie prawdziwa ochrona państwa.

Gospodarka? Nowe podatki zabijają wszystko.

PiS rozwala nasz kraj do końca. Nie będzie wyższych zarobków, nie będzie kasy na socjal, nie będzie niczego. Bo drukowanie pieniędzy w NBP skończy się hiperinflacją, kryzysem jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

źródło: Facebook

Musisz o tym wiedzieć!